«Знайди рідних»: в Україні функціонує чат-бот для пошуку зниклих під час війни

Чат-бот «Знайди рідних» у месенджері Telegram дозволяє знайти тих, із ким у зв´язку з розв´язаною росією війною втрачений зв’язок, і невідомо де вони зараз перебувають. Наразі більше трьох мільйонів українців перетнули кордон, а ще близько 15 млн змінили місце проживання і цей евакуаційний процес триває. Відтак реєстрація в чат-боті максимальної кількості людей надасть можливість швидко знайти рідних у разі втрати контактів.

12:26 06.05.2022

УРЯД ЗМІНИВ ПОРЯДОК ВИПЛАТ ДОПОМОГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

З травня 2022 року на допомогу зможуть претендувати тільки ті переселенці, які перемістилися з території територіальних громад, розташованих у районі проведення воєнних (бойових) дій або перебувають в тимчасовій окупації.  Про це йдеться у Постанові КМУ від 16.04.2022 р. № 457. Зокрема, в документі прописано оновлені умови підтримки окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

12:21 06.05.2022

Сергій Гамалій вручив державні нагороди військовослужбовцям Збройних сил України

68 днів протистояння російській агресії вкотре демонструють витримку, мужність та героїзм українського народу. З перших днів війни наші бійці виборюють свободу та мирне життя для усіх українців від сходу до заходу, від півночі до півдня.

12:54 02.05.2022

Хмельниччину відвідала дружина Президента Республіки Польща Агата Корнгаузер-Дуда

У такий непростий для України час підтримка дружніх країн є дуже важливою. Із перших днів війни й по цей час руку допомоги простягнула Республіка Польща, яка не лише приймає евакуйованих українців, а й надає потужну допомогу, як гуманітарну, так і військову.

12:40 29.04.2022