Миролюбненська територіальна громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Громадське обговорення

Оголошення про початок громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Миролюбненської сільської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області до 2027 року

Активом територіальної громади, депутатським корпусом та громадськістю було прийнято рішення про розробку Стратегії розвитку Миролюбненської сільської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області до 2027 року, місія якої полягає у впровадженні сучасних інструментів менеджменту, що надасть змогу Миролюбненській сільській територіальній громаді реалізувати наявний потенціал, покращити конкурентоспроможність громади, адже допоможе привернути увагу інвесторів та грантодавців.

Підготовка цього важливого документа відбувалась за участю представників всіх адміністративних одиниць, які увійшли до складу Миролюбненської сільської територіальної громади, депутатів, представників місцевих закладів, підприємств та установ, приватних підприємців, громадських активістів, різногалузевих фахівців.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до публічного обговорення проєкту Стратегії розвитку Миролюбненської сільської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області до 2027 року.

Просимо Вас до 14 вересня 2023 року включно надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних до Миролюбненської сільської ради за адресою 31160, Хмельницька обл, Хмельницький р-н, с Миролюбне, вул імені Володимира Яневича, 18 або на електронну пошту Фото без опису

За необхідності та можливості проводитимуться громадські обговорення в приміщенні адміністративної будівлі Миролюбненської сільської ради.

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Миролюбненська сільська територіальна громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.


Повідомлення про обговорення офіційної символіки Миролюбненської сільської територіальної громади


Повідомлення про планову діяльність ДП "Старокостянтинівське лісове господарство"

(19.07.2021)


ЗВІТ

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ШЛЯХОМ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

(29.06.2021)


Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення (слухань) щодо реорганізації  

закладів освіти Миролюбненської сільської ради

(27.05.2021)

 

1. Найменування організатора громадського обговорення (слухань) -  Миролюбненська сільська рада.

 

2. Мета: врахування думки жителів Миролюбненської сільської територіальної громади щодо реорганізації закладів освіти, а саме:

філію «Сковородківська початкова школа», що забезпечує початкову освіту та має у своїй структурі підрозділ, який забезпечує здобуття дошкільної освіти для дітей віком від трьох до шести (семи) років без статусу юридичної особи;

філію «Верхняцька початкова школа», що забезпечує початкову освіту;

філію «Морозівська початкова школа» комунального закладу «Немиринецький ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області, що забезпечує початкову освіту та має у своїй структурі підрозділ, який забезпечує здобуття дошкільної освіти для дітей віком від трьох до шести (семи) років без статусу юридичної особи;

філію «Ілляшівська початкова школа» комунального закладу «Немиринецький ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області,  що забезпечує початкову  освіту та має у своїй структурі підрозділ, який забезпечує здобуття дошкільної освіти для дітей віком від трьох до шести (семи) років без статусу юридичної особи.

 

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 18 березня 2020 року, не вживаються терміни «І ступінь» чи «І-ІІ», «І-ІІІ ступені». Натомість Закон передбачає, що здобуття повної загальної середньої освіти на певному рівні забезпечуватимуть:

- початкова школа;

- гімназія;

- ліцей.

Крім того, згідно з підпунктом 13 пункту 3 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту», який набрав чинності 28 вересня 2017 року, передбачається, що переоформлення установчих документів закладів освіти з метою приведення їх у відповідність із Законом здійснюється протягом п'яти років з дня набрання чинності Законом. Відповідно до пункту 5 цього ж розділу Закону засновникам закладів освіти рекомендовано протягом п’яти років привести установчі документи закладів освіти у відповідність із Законом.

Таким чином, установчі документи, зокрема статути закладів загальної середньої освіти, мають бути переоформлені до 28 вересня 2022 року.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст. 26) реорганізація або ліквідація навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради.

Реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проєкту відповідного рішення засновника (стаття 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту»).

Станом на сьогодні на території Миролюбненської сільської ради функціонують 7 закладів загальної середньої освіти. Розрахункова наповнюваність класів визначається з урахуванням кількості населення та щільності його проживання і є основною складовою у розрахунку субвенції з державного бюджету, яка передбачена  на заробітну плату педагогічних працівників. 

У зв’язку з малою наповненістю класів комунальних закладів освіти є загроза втратити права громади на отримання освітньої субвенції з державного бюджету на оплату праці педагогічним працівникам закладів.

В такому випадку, бюджетне навантаження щодо оплати заробітної плати педагогам цих закладів буде покладене на місцевий бюджет, що призведе до мінімізації видатків на основні поточні потреби закладів (покращення матеріально-технічної бази тощо) і негативно вплине на забезпечення надання якісних освітніх послуг і забезпечення комфортного освітнього простору (середовища).

З метою збереження за закладами освіти високого коефіцієнту при розподілі освітньої субвенції, збереження робочих місць та рівня заробітних плат педагогічних працівників, є потреба провести заходи щодо трансформації (зміни) мережі закладів освіти згідно запропонованих проєктів рішень (додаються).  

Крім того, заходи з оптимізації шкільної мережі дадуть можливість створення єдиного освітнього простору, раціонального та ефективного використання наявних ресурсів, їх спрямування на задоволення освітніх потреб учнів та вихованців.

 

3. До участі в обговоренні запрошуються всі  мешканці Миролюбненської сільської територіальної громади, депутати Миролюбненської сільської ради, тощо.

 

4.  Формат проведення громадського обговорення:

4.1. пропозиції та зауваження приймаються до 12 год. 00 хв. 22 червня 2021 року у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника за адресою: вул. імені Володимира Яновича, 18 с. Миролюбне, e-mail: mir-s-rada@ukr.net

 

5. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-порталі Миролюбненської сільської ради у строки, передбачені чинним законодавством.

 

Звіт про проведення громадського обговорення з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження

У зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну постало питання щодо перейменування вулиць, пов’язаних з країною-агресором та з метою обговорення і формування пропозицій щодо впорядкування назв вулиць, провулків й інших об’єктів топоніміки Миролюбненської сільської територіальної громади, пов’язаних із державою-агресором, комуністичним тоталітарним режимом, імперськими та радянськими ідеологемами, забезпечення врахування думки громадськості та представників експертного середовища, розпорядженням сільського голови від 03.05.2022 №20/2022-р «Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження» було створену комісію з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження.

15:15:03 27.07.2022

Проєкт рішення Миролюбненської сільської ради "Про встановлення місцевих податків та зборів з 01 січня 2023 року на території Миролюбненської сільської територіальної громади"

Проєкт рішення Миролюбненської сільської ради "Про встановлення місцевих податків та зборів з 01 січня 2023 року на території Миролюбненської сільської територіальної громади"

12:48:40 10.06.2022

До уваги жителів Миролюбненської громади! Розпочато громадське обговорення з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження

Починаючи із 2014 року Україна перебуває у стані війни з Росією, а з 24 лютого 2022 року це стало очевидним  для всього світу. Мета цієї війни – повернути Україну під владу Кремля, встановити над нею контроль, повернути її у імперське поле впливу. Російська імперія і Радянський Союз утримували контроль над Україною не тільки військово-політичними засобами, але також за допомогою культурної експансії.

16:54:55 23.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь