Інформація про відділ соціального захисту населення

Інформація про Відділ соціального захисту населення

Начальник відділу

Анжела Олександрівна СТИХАЧ

Головний спеціаліст

Інна Миколаївна ЯРМОЛЮК

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок - четвер    8:00 - 17:15

П'ятниця - 8:00 - 16:00

Субота, неділя – вихідний

Місце знаходження

Хмельницька обл., Хмельницький р-н.

с. Миролюбне, вул. імені Володимира Яневича, 18

ЄДРПОУ: 44320538

E-Mail адреса: soczah.Myrolyubne@gmail.com

Контактні телефони: (03854) 71-210, 71-380

Інформація про відділ:

Метою діяльності Відділу є забезпечення виконання на території Миролюбненської сільської територіальної громади повноважень, встановлених законодавством України у сфері соціального захисту  працюючого населення, у тому числі працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими та важкими умовами праці; соціальної підтримки та надання соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, малозабезпеченим та іншим соціально вразливим верствам населення; захисту прав та реалізації соціальних гарантій, визначених законодавством України для окремих категорій населення, у тому числі ветеранів війни та праці, жертв політичних репресій та нацистських переслідувань, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; з питань поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, попередження насильства в сім'ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми.

Завдання Відділу:

– забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати;

– визначення та реалізація соціальних пріоритетів розвитку громади, розробка місцевих програм соціального спрямування, проектів, програм та заходів щодо підтримки вразливих категорій населення;

– запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади;

– організація здійснення соціальної роботи в громаді та надання соціальних послуг;

– управління закладами та установами соціального захисту населення комунальної форми власності, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.