Інформація про відділ соціального захисту населення

РЕЖИМ РОБОТИ

ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Понеділок - четвер    8:00 - 17:00

П'ятниця - 8:00 - 16:00

Обід – 12:00 – 12:45

Субота, неділя – вихідний

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ:

Начальник відділу – ЯЦЮК Анжела Олександрівна

Головний спеціаліст відділу – ЯРМОЛЮК Інна Миколаївна

Головний спеціаліст відділу – ЧОРНОУС Лариса Григорівна

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ЄДРПОУ: 44320538

E-Mail адреса: soczah.myrolyubne@gmail.com

Контактні телефони: (03854) 71-210, 71-380

МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ:

Хмельницька обл., Хмельницький р-н.

с. Миролюбне, вул. імені Володимира Яневича, 18

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДДІЛ:

Метою діяльності Відділу є забезпечення виконання на території Миролюбненської сільської територіальної громади повноважень, встановлених законодавством України у сфері соціального захисту  працюючого населення, у тому числі працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими та важкими умовами праці; соціальної підтримки та надання соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, малозабезпеченим та іншим соціально вразливим верствам населення; захисту прав та реалізації соціальних гарантій, визначених законодавством України для окремих категорій населення, у тому числі ветеранів війни та праці, жертв політичних репресій та нацистських переслідувань, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; з питань поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, попередження насильства в сім'ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми.

ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

Прийом документів для призначення соціальної допомоги, адресної грошової допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, установлених законодавством України, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та пільг з оплати житлово-комунальних послуг.

Розроблення та організація виконання комплексних програм і заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, які перебувають у складних життєвих обставинах і всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат і послуг за місцем проживання, перебування.