Подяка від волонтерів за активність Миролюбненської громади у наданні гуманітарної допомоги жителям постраждалих регіонів

Дата: 04.05.2022 11:09

До Миролюбненської сільської ради надійшов лист-подяка від Благодійної організації «Благодійний фонд «ЛЮДИНА» за активну позицію в період військової агресії Російської Федерації проти України та надання гуманітарної допомоги для постраждалих регіонів.

З початку війни Миролюбненщина постійно долучається до збору та надання продуктів харчування для захисників України та жителям постраждалих регіонів нашої держави.

Користуючись нагодою Миролюбненська сільська рада висловлює щиру вдячність усім жителям нашої громади, фермерам, підприємцям, працівникам закладів освіти за постійну допомогу у приготуванні та зборі продуктів харчування.

Подяка від Благодійної організації «Благодійний фонд «ЛЮДИНА» – це подяка особисто кожному жителю Миролюбненської громади, хто не стоїть осторонь чужого горя!

Дякуємо вам усім за високий патріотизм, щирість та милосердя!

Ви найкращі!

Слава Україні!