Захисні споруди Миролюбненської громади

Перелік найпростіших укриттів на території Миролюбненської ТГ

(станом на 01.10.2022 року)

1. Найпростіше укриття с. Немиринці – с. Немиринці, вул. Шкільна, 2 (цокольне приміщення Немиринецького ліцею).
  2. Найпростіше укриття с. Верхняки – с. Верхняки, вул. Центральна, 5 (підвальне приміщення будівлі магазину).
  3. Найпростіше укриття с. Ілляшівка – с. Ілляшівка, вул. Паркова, 8 (цокольне приміщення ЗДО «Малятко»).
  4. Найпростіше укриття с. Морозівка – с. Морозівка, вул. Молодіжна, 265 (підвальне приміщення Магазину).
  5. Найпростіше укриття с. Миролюбне – с. Миролюбне, вул. імені Володимира Яневича, 13 (підвальне приміщення Миролюбненського ліцею).
  6. Найпростіше укриття с. Сковородки – с. Сковородки, вул. Миру, 10 (підвальне приміщення Сковородківського сільського будинку культури).