Законодавча база

Конституція України – окремі положення

Закон України Про звернення громадян

Постанова КМУ від 19 січня 2011 року №26 “Про внесення змін до пункту 2 Інструкції з діловодства за зверненнями громадян”

Інструкція з діловодства за зверненнями громадян

Розпорядження сільського голови від 15.09.2022 року №39/2022-р "Про затвердження Порядку розгляду письмових звернень громадян у Миролюбненській сільській раді та її виконавчих органах"

Порядок розгляду письмових звернень громадян у Миролюбненській сільській раді та її виконавчих органах

Розпорядження сільського голови від 19.10.2022 року №47/2022-р "Про затвердження Порядку проведення особистих прийомів громадян керівництвом Миролюбненської сільської ради"

Порядок проведення особистих прийомів громадян керівництвом Миролюбненської сільської