Графіки вивезення побутового сміття комунальним підприємством «Протос» на березень 2024 року

До уваги жителів Миролюбненської територіальної громади надаємо оновлені постійні графіки вивезення сміття комунальним підприємством «Протос» на березень 2024 року.

Шановні жителі громади! Не відмовляйтеся викидати сміття на трактор комунального підприємства «Протос», агрументуючи тим, що за це доведеться платити гроші, а їх зайвих немає!

Зважаючи на фінансово-економічну ситуацію у державі, зменшення доходів населення і необхідність постійно долучатися до допомоги ЗСУ, у Миролюбненській громаді вирішено зробити збір побутого сміття від населення БЕЗКОШТОВНИМ!

Вивіз оплачуватиметься з сільського бюджету, а не з ваших гаманців! Єдине, про що просимо вас і на чому наголошуємо – збирайте вдома сміття, виставляйте його за ворота у ті дні, коли у вашому населеному пункті проводитиметься збір побутових відходів і починаймо усі разом жити за цивілізовами європейськими нормами!