Перевірку фактичного місця проживання ВПО здійснюватимуть територіальні органи Нацсоцслужби

14 жовтня Уряд ухвалив постанову №1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам».

Контроль за дотриманням вимог законодавства під час надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам у Хмельницькій області здійснюється ГУ Національної соціальної сервісної служби у Хмельницькій області шляхом проведення вибіркової перевірки фактичного місця проживання ВПО, про що складається відповідний Акт.

За відсутності ВПО за фактичним місцем проживання посадова особа Головного управління робить відповідний запис в Акті і залишає ВПО повідомлення про необхідність протягом 10 календарних днів прибути до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації.

У разі коли внутрішньо переміщена особа протягом 10 календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.

Звертаємо увагу, що у разі зміни адреси свого початкового переміщення на іншу, варто найближчим часом звернутися до органів соцзахисту чи ЦНАПів. Там отримати довідку ВПО із зазначенням актуальної адреси теперішнього проживання.