Проєкти регуляторних актів

Проєкт рішення Миролюбненської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів з 01 січня 2022 року на території Миролюбненської сільської територіальної громади» розроблено Фінансовим відділом Миролюбненської сільської ради.

Мета проекту: встановлення на території Миролюбненської сільської ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.

Проєкт рішення сільської ради "Про встановлення місцевих податків та зборів з 01 січня 2022 року на території Миролюбненської сільської територіальної громади"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів з 01 січня 2022 року на території Миролюбненської сільської територіальної громади"

Додаток до аналізу регуляторного впливу