Миролюбненська територіальна громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вічна шана і пам’ять загиблим землякам – захисникам України!

Фото без опису

 

Моліться, люди України,

За тих, хто на передовій!

Моліться за чужого сина,

Щоб вас колись потішив свій!

Ті хлопці нам не є чужими,

Бо нашу волю бережуть.

Вони не знають, чи живими

До матерів колись прийдуть...

 

Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав мирне небо над Україною!

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про Героїв, котрі життя віддали, захищаючи свій народ та рідну землю!

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих бійців.

Схиляємо голови перед подвигом героїчних захисників України!

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну!

Вічна пам'ять і шана Героям!

Герої не вмирають!


Фото без опису

ЯНЕВИЧ Володимир Анатолійович

ЯНЕВИЧ Володимир Анатолійович народився 23 червня 1993 року в с.Миролюбне Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Закінчивши 9 класів Миролюбненської середньої школи пішов навчатися до Новоселицького професійного аграрного ліцею. По закінченню ліцею навчався в Новоушицькому технікумі. Провчившись півтора року перевівся на заочне навчання та пішов на службу в армію за контрактом.

У часі війни в складі частини був водієм автомобіля «Урал». Загинув 15 лютого 2015-го поблизу Логвинового під час довезення набоїв з міста Артемівськ до Дебальцевого. Колона конвою з 6 машин рухалася польовою дорогою та потрапила у засідку, «Урал» Володимира ЯНЕВИЧА був розстріляний з танків.

Похований 24 квітня 2015 року в с.Миролюбне, де проживають його батьки.

Рішенням Старокостянтинівської районної сесії від 13 серпня 2015 року Володимиру присвоєно звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району».

Указом Президента України від 17 липня 2015 р. №436/2015 нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), Почесною відзнакою Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області від 25.08.2015р. «За особисту мужність і героїзм»( посмертно).

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

ФЛЕРКО Микола Олексійович

ФЛЕРКО Микола Олексійович народився 22 серпня 1978 року в с.Деркачі Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Навчався у загальноосвітніх школах сіл Деркачі та Великий Чернятин Старокостянтиніського району. З 1999 по 2001 рік навчався у Новоселицькому професійно-аграрному ліцеї, де отримав спеціальність «водій-механік». Із 2001 по 2005 рік працював трактористом у сільськогосподарському підприємстві села Деркачі. Пізніше проживав разом із сімꞌєю у місті Камꞌянець-Подільський.

Микола ФЛЕРКО одразу з перших днів вирішив йти боронити рідну землю.

Микола Олексійович, позивний «Танчик», став бійцем другої штурмової роти 5-го окремого батальойону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

28 лютого 2015 року Микола Олексійович супроводжував двох журналістів у селі Піски Ясинуватського району під Донецьком. У результаті мінометного обстрілу знімальної групи терористами від осколкових поранень загинув.

Миколу Флерко посмертно нагороджено:

– 28 липня 2015 року нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» ;

– за особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, згідно рішення № 109/93 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського»;

– нагрудним знаком "Гідність та Честь";

– згідно рішення 33-ї сесії Старокостянтинівської районної ради від 13 серпня 2015 року присвоєно звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району";

– відзнакою ДУК ПС «Бойовий Хрест Корпусу».

Похований Микола Флерко 4 березня 2015 року в селі Деркачі.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

МАЙСТРИШИН Олег Олександрович

МАЙСТРИШИН Олег Олександрович народився 16 грудня 1970 року в с.Підгірне Старокостянтинівського району.

З 1978 року навчався у Підгірнянській сільській школі. У 1988 році закінчив Немиринецьку середню школу. У 1989-1991 роках проходив строкову військову службу.

З 2005 року служив за контрактом в Збройних Силах України, 30-та окрема механізована бригада, в/ч А0409, м.Новоград-Волинський.

Під час російської збройної агресії проти України з 2016 року брав участь в антитерористичній операції.

Старший солдат, механік-водій бойової машини (БМП-1) розвідувального взводу 30 ОМБр. 12 червня 2017 року закінчувалась друга ротація Олега в зоні бойових дій, він мав поїхати до дому у відпустку.

Загинув внаслідок артилерійського обстрілу позицій поблизу смт Ольгинка – смт Графське Волноваського району з боку окупованого Докучаєвська. 11 червня 2017 року близько 23:45 снаряд калібром 152-мм влучив у розташування підрозділу, старшому солдату відірвало обидві ноги і він помер.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в с.Підгірне.

Указом Президента України №363/2017 від 14 листопада 2017 року за особисту мужність і самовіддані дії, зразкове виконання військового обов’язку, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Рішенням 12-ї сесії Старокостянтинівської районної ради від 21 липня 2017 року присвоєно звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району» (посмертно).

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

СІКОРСЬКИЙ Микола Володимирович

СІКОРСЬКИЙ Микола Володимирович народився у селі Верхняки Старокостянтинівського району 11 квітня 2001 року. Навчався у Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де здобув неповну середню освіту.

У 2017 році став вихованцем Луцького військово-спортивного ліцею. По закінченню ліцею вступив до Національної Академії Прикордонної Служби ім.Б.Хмельницького.

З початком повномасштабного військового вторгнення російських військ в Україну був направлений на службу у Волинську область.

Загинув 30 квітня 2022 року.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Верхняки.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

КОНДРАТЮК Леонід Володимирович

Кондратюк Леонід Володимирович – народився 15 листопада 1986 року в м.Старокостянтинів.

У 1998 році сім’я Леоніда переїхала на проживання в с.Новоселиця, пішов навчатися в Миролюбненську середню школу. Після закінчення школи пішов навчатися в Новоселицьке професійно-технічне училище.

У 2004 році був призваний на службу до лав Української армії. Брав активну участь в АТО. З початку російської агресії пішов захищати незалежність України.

Загинув на Харківщині 4 травня 2022 року. Автомобіль, в якому знаходився Леонід КОНДРАТЮК, підірвався на фугасній міні під час евакуації поранених та загиблих з поля бою.

Леонід КОНДРАТЮК протягом усіх років, доки в Україні точиться війна, захищав її на різних ділянках фронту.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Новоселиця.

"За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня КОНДРАТЮКА Леоніда Володимировича (посмертно) – сержанта", – йдеться в Указі Президента №384/2022 від 02.06.2022 р. "Про відзначення державними нагородами України".

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

БАБІЙ Віталій Вікторович

БАБІЙ Віталій Вікторович народився у селі Верхняки Старокостянтинівського району 21 квітня 2000 року.

Навчався у Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де отримав неповну середню освіту. У 2016 році вступив до Хмельницького базового медичного коледжу. Після закінчення коледжу вступив до лав ЗСУ за контрактом у м.Старокостянтинів. У 2021 році був направлений у м.Краматорськ для участі в проведенні ООС.

Загинув 24 травня 2022 року.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України №471/2022 «Про відзначення державними нагородами України» Віталій БАБІЙ нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Верхняки.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

ТРОХИМЧУК Валерій Віталійович

ТРОХИМЧУК Валерій Віталійович народився 24 липня 1978 року в с.Печиводи, Славутського району Хмельницької області.

У 1993 році родина Трохимчуків переїхала в с.Новоселиця Старокостянтинівського району, на батьківщину матері.

Навчався в Миролюбненській середній школі. Після закінчення школи навчався в Новоселицькому ПТУ-41.

У 1997 році пішов служити до лав Української армії. З початком російської збройної агресії пішов захищати свою країну. До широкомасштабної війни був також в АТО.

Загинув Валерій ТРОХИМЧУК 27 вересня 2022 року під Лиманом Донецької області.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Новоселиця.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

СОПРУН Ігор Ігорович

СОПРУН Ігор Ігорович народився 15 вересня 2002 року в селі Ілляшівка Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Навчався в Ілляшівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення 11 класу вступив до Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею. Згодом Ігор вирішив вступити до лав ЗСУ.

2 жовтня 2020 року підписав контракт на проходження служби у 128 гірсько-штурмової закарпатської бригади у місті Виноградів.

З перших днів повномасштабної війни в Україні, бригаду, де служив Ігор, направили на виконання бойових завдань.

13 жовтня 2022 року в населеному пункті Червоне Херсонської області, внаслідок атаки дрону «Шахед» Ігор загинув.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Ілляшівка.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

РЕНЧКІВСЬКИЙ Руслан Володимирович

РЕНЧКІВСЬКИЙ Руслан Володимирович народився 05 липня 1999 року в селі Семиреньки Старокостянтинівського району Хмельницької області.

У 2005 році зарахований до першого класу Семиренської ЗОШ І ступеня.

З 2008 року по 2016 рік навчався в Немиринецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З 2016 року по 2020 рік навчався в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на факультеті «Екологія».

19.10.2020 року був призваний на строкову службу.

Служив у м.Харків в національній гвардії – солдат-санітар.

Загинув у м. Бахмут 14.01.2023 року.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Семиреньки.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без описуЛИСАЧУК Анатолій Васильович

Анатолій Васильович ЛИСАЧУК народився 6 червня 1978 року у с.Морозівка, де і проживав протягом всього життя. Навчався у Морозівській ЗОШ І-ІІ ступеня. Потім здобув профтехосвіту у Новоселицькому СПТУ № 41.

Старшина Анатолій ЛИСАЧУК боронив Україну у складі 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Мужній і хоробрий, вірний присязі, з честю до останнього подиху виконував священний обов’язок…

Анатолій ЛИСАЧУК загинув у бою від смертельних кульових поранень 13 лютого 2023 року у місті Бахмут Донецької області.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Морозівка.

Справжній патріот, вірний захисник України! Таким він назавжди залишиться у нашій памʼяті, а його імʼя навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без описуМАШТАЛЯР Олександр Володимирович

МАШТАЛЯР Олександр Володимирович народився 12.12.1975 року в селі Верхняки.

У 1992 році закінчив Миролюбненську середню школу.

Після закінчення школи пішов навчатися до Хмельницького торговельно-економічного технікуму.

По закінченню навчання працював продавцем.

Проходив службу в Збройних Силах України.

З перших днів війни вступив до територіальної оборони. Згодом пішов добровольцем на фронт.

Молодший сержант МАШТАЛЯР Олександр Володимирович загинув 18.07.2023 року в Запорізькій області.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в місті Старокостянтинів.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

                                                                          РОМАНЮК Іван Юрійович

 

РОМАНЮК Іван Юрійович народився 06 грудня 1996 року в селі Сковородки Старокостянтинівського району Хмельницької області. Був старшою дитиною у багатодітній сім’ї.

З 1 по 4 клас навчався у Сковородківському НВК. Потім сім’я переїхала в село Ліщани Ізяславського району. Після закінчення 9 класів продовжив навчання у Хмельницькому училищі № 4. Захоплювався різьбленням по дереву та грою у футбол.

Строкову військову службу проходив на Львівщині.

Одружився на Тані. У щасливому шлюбі народився син Дамір.

Справжній патріот, вірний захисник України став на її захист з перших днів широкомасштабного російського вторгнення.

Іван РОМАНЮК загинув 31 липня 2023 року в селі Кузьмине Сєвєродонецького району Луганської області від отримання вибухової травми під час виконання бойового завдання.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Сковородки.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без описуКРИВЕНЧУК Валерій Олегович

КРИВЕНЧУК Валерій Олегович народився 17.10.1978 року в селі Миролюбне.

З 1985 по 1994 роки навчався в Миролюбненській середній школі.

З 1994 по 1997 роки навчався в Новоселицькому ПТУ-41.

З 1997 по 2023 рік – військовослужбовець Збройних Сил України.

Учасник АТО: 2014 – 2015 роки.

Загинув під час бойових дій 02.10.2023 року.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в місті Старокостянтинів.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

            ГИЛЯКА Олександр Вікторович

 

ГИЛЯКА Олександр Вікторович, народився 12 листопада 1973 року в с. Миролюбне.

Навчався в Миролюбненській загальноосвітній школі.

Після закінчення школи пішов навчатися в Новоселицьке СПТУ-41.

У 1993-1994 роках проходив строкову службу у внутрішніх військах. До мобілізації працював у ТОВ «Кононівський елеватор» м. Старокостянтинів.

На захист Батьківщини Олександр ГИЛЯКА став 12 січня 2023 року. Був вірний військовій присязі. Захищаючи Україну, виявив стійкість і мужність. Загинув 24 жовтня 2023 року виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Миролюбне.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

НАГОРНИЙ Павло Ігорович

 

НАГОРНИЙ Павло Ігорович, народився 21 грудня 1998 року в с. Підгірне.

Навчався в Підгірнянській ЗОШ І-ІІ ступенів з 2005 року по 2013 рік, а з 2013 року по 2014 рік – в Немиринецькій загальноосвітній школі.

У 2014-2017 роках навчався в Старокостянтинівському аграрно-промисловому ліцеї. Здобув професію електромонтажника з освітлення та освітлювальних мереж.

Справжній патріот, вірний захисник України став на її захист з перших днів широкомасштабного російського вторгнення.

Загинув 20 грудня 2023 року у с.Новоданилівка Пологіського району Запорізької області.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Підгірне.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

                    ПОЛІЩУК Олег Миколайович

 

ПОЛІЩУК Олег Миколайович, народився 24 липня 1989 року в с. Круглики.

Навчався в Сковородківській загальноосвітній школі.

Після закінчення школи пішов навчатися в Новоселицький професійний аграрний ліцей.

Закінчивши навчання працював в м. Хмельницькому вантажником на гуртових продуктових складах.

На захист України Олег ПОЛІЩУК став 16 жовтня 2023 року. Загинув 10 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Богданівка Бахмутського райну Донецької обл.

Без батька залишились два сини – Максим та Тимур...

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Круглики.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без описуБОНДАРЧУК Василь Сергійович

 

БОНДАРЧУК Василь Сергійович народився 24 січня 1977 року у селі Соколівка Крижопільського району, що на Вінниччині.

У 1984 році був зарахований до першого класу Немиринецької загальноосвітньої школи.

Після закінчення навчання у школі здобув спеціальність водія-механіка в м. Красилів.

У 1995 році був призваний на строкову військову службу (місто Теребовля), через півтора роки був звільнений у запас.

З 2006 рооку працював у Тернополі, де знайшов свою долю, разом з дружиною виховували двох синів.

02 лютого 2015 року, не вагаючись, вступив до лав Збройних сил України. Брав активну участь в АТО/ООС, захищаючи Східні кордони нашої держави від цинічного та жорстокого російського агресора.

Василь Сергійович мріяв про щасливе цивільне життя, але не зміг залишитися осторонь, коли в Україну прийшов окупант. До того як стати на захист України, Василь БОНДАРЧУК працював у Немиринецькій загальноосвітній школі.

Уже наступного дня після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, 25.02.2022 року знову пішов захищати нашу державу.

Служив у Старокостянтинівському гарнізоні. Далі було військове навчання у Житомирі. 24 квітня 2024 року БОНДАРЧУК Василь Сергійович загинув під час бойових дій у с.Новомихайлівка Покровського району Донецької області.

Родина втратила сина, чоловіка, батька, брата.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в селі Немиринці.

Вічна пам'ять і шана Герою!

 


Фото без опису

                                        ОЛІЙНИК Владислав Володимирович

 

ОЛІЙНИК Владислав Володимирович народився 14 травня 1997 року в селі Круглики Старокостянтинівського району Хмельницької області.

До 9-го класу навчався в Сковородківській ЗОШ І-ІІ ступенів. Повну середню освіту отримав у Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вищу освіту здобував у Подільському державному аграрно-технічному університеті. 

Після отримання вищої освіти працював керівником комунального підприємства «Громада» в с. Сковородки.

Далі пішов працювати в Сковородецьке лісництво, звідки був мобілізований в лютому 2023 року.

На посаді молодшого сержанта 80-ї десантно-штурмової бригади пройшов непростий бойовий шлях. Воїн боронив кожен сантиметр української землі.

Наприкінці травня 2024 року Владислав ОЛІЙНИК отримав важкі поранення поблизу населеного пункту Дружківка Донецької області. 10 днів за його життя невпинно боролися медики. Попри старання лікарів 07 червня 2024 року життя Владислава Володимировича ОЛІЙНИКА обірвалося.

Вдома у воїна-захисника України залишилися батьки та молодша сестра.

Поховали Владислава ОЛІЙНИКА на місцевому кладовищі у селі Круглики.

Добра, світла пам'ять про загиблого воїна-земляка назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам'ять і шана Герою!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь