Свято Останнього дзвоника «Прощавай, школо!»

Дата: 01.06.2024 18:19

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

31 травня у навчальних закладах Миролюбненської територіальної громади прозвучав останній дзвоник.

Це свято знаменує завершення навчального року та початок нового етапу в житті випускників. Разом з тим цей день сповнений емоцій: радості від закінчення школи, сум за друзями та вчителями, а для 11-класників - ще й хвилювання перед майбутнім.

Для випускників лунали щирі напутні слова, а також подяка їх наставникам та батькам за виховання молодого покоління.

Висловлюємо щиру подяку педагогам за їх професіоналізм, доброту та терпіння в навчанні та вихованні учнів!

Зичимо нашим випускникам щасливої дороги і здійснення мрій, вдалого вступу до вищих навчальних закладів, миру і перемоги!

А всім дітям - мирних і спокійних канікул!