Миролюбненська територіальна громада

Миролюбненщина у скорботі: прибуття військового кортежу з Василем Сергійовичем БОНДАРЧУКОМ

Дата: 30.04.2024 14:14

Фото без опису

1 травня 2024 року Миролюбненська територіальна громада у скорботі зустрічатиме загиблого захисника України Василя Сергійовича БОНДАРЧУКА, 1977 року народження, жителя села Немиринці.

Автокортеж з тілом загиблого Героя рухатиметься орієнтовно з 09:00 год. 01.05.2024 року за маршрутом Верхняки – Миролюбне – Підгірне – Немиринці.

Військове поховання відбудеться 01.05.2024 року.

Прощання з Василем Сергійовичем БОНДАРЧУКОМ розпочнеться близько 10:00 год. у будинку, де він проживав. Поховання проходитиме на місцевому кладовищі села Немиринці.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.