17 квітня відбудеться зустріч сільського голови Олега МОСКАЛЮКА та т.в.о. начальника відділу поліції № 1 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області майора поліції СЕМЕЛЮКА Дмитра Миколайовича з жителями села Немиринці

Дата: 15.04.2024 15:47

Шановні жителі села Немиринці та Немиринецького старостинського округу!

Запрошуємо вас взяти участь у зустрічі з сільським головою Олегом МОСКАЛЮКОМ для обговорення та вирішення нагальних питань, що стосуються життєдіяльності села та старостинського округу.

Також відбудеться робоча зустріч т.в.о. начальника відділу поліції № 1 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області майора поліції СЕМЕЛЮКА Дмитра Миколайовича з жителями Немиринецького старостинського округу, під час якої буде обговорено найбільш актуальні питання взаємодії поліції та громади.

Зустріч відбудеться о 10:00 год в приміщенні сільського будинку культури села Немиринці.