Миролюбненська територіальна громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Як поведінка батьків впливає на психологічний стан дитини?

Дата: 15.04.2024 13:25
Кількість переглядів: 134

Фото без опису

 

Розуміти свою дитину, вчасно надавати їй необхідну підтримку і головне – відчувати радість від батьківства. Це – ідеальний сценарій, який часто мама чи тато малюють у своїй уяві. На практиці все буває набагато складніше.

Дитячі істерики, вчасна сепарація, підліткові кризи. А зараз, під час війни, ще й ряд додаткових викликів: адаптація на новому місці, страх від ракетних обстрілів, біль втрати рідних. Сьогодні українські сім’ї проходять ряд труднощів, з якими самотужки важко впоратися. Психологічний стан дитини напряму залежить від поведінки дорослих.

У допомогу батькам та опікунам у Центрах життєстійкості, що створені з ініціативи Мінсоцполітики у громадах, психологи та фахівці з соціальної роботи проводять безоплатні консультації та навчання з розвитку батьківських компетенцій.

Групи взаємопідтримки у таких Центрах – це можливість отримати фахову підтримку спеціаліста, бути почутими і знайти однодумців, а також – допомогти іншим своїм досвідом.

З переліком діючих Центрів життєстійкості ви можете ознайомитися на нашому сайті: https://bit.ly/3vzgCaR

Тренінг “Батьківство без стресу” проводиться на основі навчального курсу від партнерів проєкту – міжнародного фонду UNICEF Ukraine

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь