Миролюбненська територіальна громада

Дата: 01.04.2024 12:28

Шановні жителі села Ілляшівка!

Запрошуємо вас взяти участь у зустрічі з сільським головою Олегом МОСКАЛЮКОМ для обговорення та вирішення нагальних питань, що стосуються життєдіяльності села.

Також відбудеться робоча зустріч начальника відділу поліції № 1 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області підполковника поліції СТУЧИНСЬКОГО Сергія Анатолійовича з жителями Ілляшівського старостинського округу, під час якої буде обговорено найбільш актуальні питання взаємодії поліції та громади.

Зустріч відбудеться о 10:00 год в приміщенні сільського будинку культури села Ілляшівка.