У Миролюбненській територіальній громаді відкрито поліцейську станцію

Дата: 28.03.2024 15:34

Сьогодні, 28 березня 2024 року, в адмінбудівлі Миролюбненської сільської ради відбулося урочисте відкриття поліцейської станції громади, яка на сучасному рівні забезпечуватиме правопорядок у селах.

У відкритті станції взяли участь сільський голова МОСКАЛЮК Олег Леонтійович, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області БІЛЯНСЬКИЙ Валентин Віталійович, начальник відділу поілції № 1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області підполковник поліції СТУЧИНСЬКИЙ Сергій Анатолійович, начальник сектору реагування патрульної поліції відділу поілції № 1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області ШИШКІН Іван Іванович, начальник сектору превенції відділу поілції № 1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області БАЛЯСНИЙ Сергій Павлович, старший дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поілції № 1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області АТЛАСЮК Олег Вікторович, представники депутатського корпусу та працiвники сiльської ради.

Старший дільничний офіцер поліції АТЛАСЮК Олег Вікторович, який обслуговує територію громади, добре знає її мешканців, розуміє їх потреби і вчасно приходить туди, де потребують його допомоги професійними діями, рішеннями. Тож, створення такої станції полегшить людям доступ до поліцейських послуг, а також сприятиме покращенню безпекової ситуації на території Миролюбненської територіальної громади.

Під час відкриття станції присутні оглянули приміщення, обладнане всім необхідним для роботи правоохоронця – зроблено ремонт, облаштовано необхідними меблями, інвентарем та оргтехнікою, створено комфортні умови для виконання професійних обов’язків працівником поліції.

Під час зустрічі обговорили подальшу плідну співпрацю задля створення безпекового середовища на території громади. Відкриття поліцейської станції є першим кроком до реалізації проекту поліцейського офіцера Миролюбненської громади та придбання службового автомобіля.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на охорону громадського порядку, потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

У разі виникнення питань звертайтесь до старшого дільничного офіцера поліції АТЛАСЮКА Олега Вікторовича за номером телефону: 3-22-57 або 102.

Поліцейська станція розташована за адресою: село Миролюбне, вулиця імені Володимира Яневича, будинок 18 (адмінбудівля сільської ради), перший поверх, кабінет 5.

Зробимо разом нашу громаду безпечною!