На Миролюбненщині завершився ІІ етап спортивних змагань в рамках проекту Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч зі спортом»

Дата: 25.03.2024 10:08

22 березня у парковій зоні села Ілляшівка було проведено ІІ етап змагань із спортивного орієнтування, в яких взяли участь команда здобувачів освіти Миролюбненського ліцею «Шукачі скарбів» та команда Немиринецького ліцею «Блискавка». Змагання були захопливими та яскравими. Команди продемонстрували свою здатність орієнтуватися на місцевості і, користуючись картою, швидко долати задані маршрути.

Першість здобула команда «Шукачі скарбів» Миролюбненського ліцею. Вона удостоїлася звання «Переможець територіального етапу змагань» і отримала право представляти команду на районному рівні.

Не менш активною була і команда «Блискавка» Немиринецького ліцею. Вона посіла почесне друге місце.

Віримо, що пліч-о-пліч із друзями у здобувачів освіти навчальних закладів громади все вийде!