Чотири FPV дрони передано для захисників України

Дата: 22.03.2024 12:57

Підтримка та допомога військовим – пріоритет номер один для усіх нас з моменту повномасштабного вторгнення. Адже все, що ми сьогодні маємо, є заслугою воїнів, які боронять Україну від навали агресора.

Миролюбненська громада постійно здійснює всебічну підтримку Збройних Сил України.

Сьогодні передано два FPV дрони для рідних двох захисників України – жителів Миролюбненської громади, які боронять нашу державу на передових рубежах.

Ще два FPV дрони передано для військовослужбовця однієї з бригад ЗСУ, який наразі бере участь в запеклих боях на Запорізькому напрямку.

Також, трудові колективи навчальних закладів громади зібрали та передали для предаставника ГО «Захист» Анатолія ПОТЕРБИ продукти харчування та засоби гігієни, які невдовзі буде доставлено воїнам.

FPV дрони закуплено коштами трудових колективів закладів середньої освіти, дошкільної освіти, працівників культури та місцевої пожежної команди села Миролюбне.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто взяв участь у придбанні дронів!

До збору коштів на наступну партію FPV дронів вже активно долучились місцеві сільськогосподарські виробники.

Запрошуємо усіх бажаючих також внести свою частку до придбання дронів.

Віримо, що наша підтримка стане дієвою допомогою для Українських захисників!

Нехай Бог береже кожного Воїна-захисника України!