Заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації Заряна ПОПАДІНА відвідала Миролюбненську територіальну громаду з робочим візитом

Дата: 13.03.2024 15:33

13 березня в адмінбудівлі Миролюбненської сільської ради відбувся виїзний прийом жителів громади заступником голови Хмельницької районної державної адміністрації з питань соціального захисту населення, захисту прав та інтересів дітей, архівної справи Заряною ПОПАДІНОЮ.

Жителі громади звернулись до заступника очільника району з питаннями щодо призначення сімейного лікаря в Підгірнянську АЗПСМ та функціонування урядової програми «Доступні ліки», за якою громадяни можуть отримувати ліки безоплатно або з невеликою доплатою.

Під час зустрічі із сільським головою Олегом МОСКАЛЮКОМ Заряна ПОПАДІНА обговорила питання соціально-економічного розвитку Миролюбненської громади, розміщення та підтримки внутрішньо переміщених осіб, виділення коштів місцевого бюджету для потреб ЗСУ, дотримання теплового режиму і забезпечення якісного харчування в закладах освіти, реалізації заходів із питань захисту прав дітей.

Також, заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації відвідала комунальний заклад «Миролюбненський ліцей», де наразі проходять змагання з футзалу в рамках ІІ етапу змагань проєкту «Пліч-о-пліч», який створено за ініціативи Президента України Володимира Зеленського спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту України під гаслом «Разом переможемо».