Зі святом весни!

Дата: 08.03.2024 11:39

Дорогі жінки!

Щиро вітаю вас із святом весни та краси!

Від усієї душі бажаю вам МИРУ, кохання, променистої краси та здійснення мрій!

Щиросердно дякую, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу нашої громади та здобутки держави.

Попри складну ситуацію в Україні ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій.

Спільно з вами ми невпинно рухаємось вперед, змінюємо сучасність і творимо майбутнє нашої держави.

У це чудове свято бажаю вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, любові і добра. Хай буде спокій і достаток у ваших сім`ях, хай сонце завжди зігріває ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків!

Миру вам, прихильності долі, щастя й радості на довгі і щасливі літа! Хай збудуться всі ваші заповітні мрії!

Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей.

Будьте щасливі, кохані, незламні!

Бережіть себе!

З повагою,

сільський голова                                                                                                 Олег МОСКАЛЮК