На Миролюбненщині триває IІ етап змагань проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» з баскетболу

Дата: 07.03.2024 10:50

У Миролюбненській громаді триває ІІ етап змагань проєкту «Пліч-о-пліч», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту України під гаслом «Разом переможемо».

Метою проєкту є залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів. У межах даного проєкту у Миролюбненській громаді заплановано проведення змагання із баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.

06 березня у комунальному закладі «Немиринецький ліцей» відбулись змагання з баскетболу серед юнаків. За першість змагались команда юнаків Миролюбненського ліцею «Фенікс» та команда юнаків Немиринецького ліцею «Соколи». За результатами змагань у запеклій боротьбі І місце здобула команда «Соколи».

Молоді спортсмени продемонстрували вражаючі навички та енергію на майданчику. Гра пройшла активно, з ефективними та вдалими командними стратегіями.

Дякуємо спортсменам та їх тренерам за високі досягнення та бажаємо нових спортивних перемог!