У селі Морозівка відкрито меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Анатолія Васильовича ЛИСАЧУКА

Дата: 05.03.2024 13:54

Як шкода тих, кого забрали небеса,

Кого вiйна в безсмертнi списки записала,

Хай згасла свiчка, але пам’ять не згаса,

Бо нас життям вiд смертi захищали.

5 березня на фасаді закладу дошкільної освіти «Ромашка» в селі Морозівка відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому захиснику України, старшині Анатолію Васильовичу ЛИСАЧУКУ, який героїчно загинув 13 лютого 2023 року, захищаючи територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України.

Право відкриття меморіальної дошки було надано дружині Героя.

На меморіальному заході були присутні рідні та друзі загиблого воїна-захисника, односельчани, сільський голова Олег МОСКАЛЮК, депутати та працівники сільської ради, трудові колективи навчальних закладів громади та учні.

Хвилиною мовчання учасники скорботного заходу вшанували пам’ять усіх українських воїнів, які віддали свої життя у боротьбі з російськими загарбниками.

Анатолій Васильович віддав найдорожче – своє життя, захищаючи Україну. Відтепер пам’ятний знак на стіні навчального закладу буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про його патріотизм і героїчний подвиг. Пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях, адже кожне втрачене життя наших захисників – це велика трагедія не тільки для їх родин, це трагедія для всієї України.

Біографія Анатолія Васильовича ЛИСАЧУКА

Анатолій Васильович ЛИСАЧУК народився 6 червня 1978 року у с.Морозівка, де і проживав протягом всього життя. Навчався у Морозівській ЗОШ І-ІІ ступеня. Потім здобув профтехосвіту у Новоселицькому СПТУ № 41.

Старшина Анатолій ЛИСАЧУК боронив Україну у складі 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Мужній і хоробрий, вірний присязі, з честю до останнього подиху виконував священний обов’язок…Загинув у бою від смертельних кульових поранень 13 лютого 2023 року у місті Бахмут Донецької області.

Вічна Слава й пам’ять Герою!

Герої не вмирають!