У селі Сковородки відкрито меморіальні дошки загиблим захисникам України

Дата: 01.03.2024 15:19

1 березня у селі Сковородки відбувся мітинг-реквієм, відкрито та освячено меморіальні дошки на честь загиблих Героїв РОМАНЮКА Івана Юрійовича та ПОЛІЩУКА Олега Миколайовича, які увіковічнять пам’ять про захисників України.

На меморіальному заході були присутні рідні та друзі загиблих воїнів-захисників, односельчани, сільський голова Олег МОСКАЛЮК, депутати та працівники сільської ради, трудові колективи навчальних закладів громади та учні.

На фасаді Сковородківського старостату встановлено меморіальні знаки Івану РОМАНЮКУ та Олегу ПОЛІЩУКУ, які загинули захищаючи Україну.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять усіх українських воїнів, які віддали свої життя за наше майбутнє.

БІОГРАФІЯ РОМАНЮКА Івана Юрійовича

РОМАНЮК Іван Юрійович народився 06 грудня 1996 року в селі Сковородки Старокостянтинівського району Хмельницької області. Був старшою дитиною у багатодітній сім’ї.

З 1 по 4 клас навчався у Сковородківському НВК. Потім сім’я переїхала в село Ліщани Ізяславського району. Після закінчення 9 класів продовжив навчання у Хмельницькому училищі № 4. Захоплювався різьбленням по дереву та грою у футбол.

Строкову військову службу проходив на Львівщині.

Одружився на Тані. У щасливому шлюбі народився син Дамір.

Справжній патріот, вірний захисник України став на її захист з перших днів широкомасштабного російського вторгнення.

Іван РОМАНЮК загинув 31 липня 2023 року в селі Кузьмине Сєвєродонецького району Луганської області від отримання вибухової травми під час виконання бойового завдання.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в с. Сковородки.

Вічна пам'ять і шана Герою!

БІОГРАФІЯ ПОЛІЩУКА Олега Миколайовича

ПОЛІЩУК Олег Миколайович, народився 24 липня 1989 року в с. Круглики.

Навчався в Сковородківській загальноосвітній школі.

Після закінчення школи пішов навчатися в Новоселицький професійний аграрний ліцей.

Закінчивши навчання працював в м. Хмельницькому вантажником на гуртових продуктових складах.

На захист України Олег ПОЛІЩУК став 16 жовтня 2023 року. Загинув 10 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Богданівка Бахмутського райну Донецької обл.

Без батька залишились два сини – Максим та Тимур...

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в с. Круглики.

Вічна пам'ять і шана Герою!

Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав мирне небо над Україною!

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про Героїв, котрі життя віддали, захищаючи свій народ та рідну землю!

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих бійців.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну!

Вічна пам'ять і шана Героям!

Герої не вмирають!