У селі Підгірне відкрито меморіальну дошку на честь загиблого Героя НАГОРНОГО Павла Ігоровича

Дата: 29.02.2024 15:58

29 лютого у с.Підгірне відбувся мітинг-реквієм, відкрито та освячено меморіальну дошку на честь загиблого Героя НАГОРНОГО Павла Ігоровича, яка увіковічнить пам’ять про захисника України.

На меморіальних заходах були присутні рідні та друзі загиблого воїна-захисника, односельчани, сільський голова Олег МОСКАЛЮК, депутати та працівники сільської ради, трудові колективи навчальних закладів громади та учні.

На фасаді колишньої школи, а віднедавна амбулаторії загальної практики сімейної медицини встановлено меморіальний знак Павлу НАГОРНОМУ, який загинув захищаючи Україну.

Хвилиною мовчання учасники скорботного заходу вшанували пам’ять усіх українських воїнів, які віддали свої життя у боротьбі з російськими загарбниками.

Від сьогодні Павло Ігорович НАГОРНИЙ з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме жителів села, нагадуватиме кожному з нас, що він віддав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Пам’ять про Павла Ігоровича НАГОРНОГО завжди буде жити в наших серцях!

БІОГРАФІЯ Павла Ігоровича НАГОРНОГО

НАГОРНИЙ Павло Ігорович, народився 21 грудня 1998 року в с. Підгірне.

Навчався в Підгірнянській ЗОШ І-ІІ ступенів з 2005 року по 2013 рік, а з 2013 року по 2014 рік – в Немиринецькій загальноосвітній школі.

У 2014-2017 роках навчався в Старокостянтинівському аграрно-промисловому ліцеї. Здобув професію електромонтажника з освітлення та освітлювальних мереж.

Справжній патріот, вірний захисник України став на її захист з перших днів широкомасштабного російського вторгнення.

Загинув 20 грудня 2023 року у с.Новоданилівка Пологіського району Запорізької області.

Загиблого воїна-захисника України поховали на кладовищі в с. Підгірне.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І ШАНА ГЕРОЮ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!