У Миролюбненській територіальній громаді розпочався IІ етап змагань проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Дата: 29.02.2024 11:16

У Миролюбненській громаді стартував ІІ етап змагань проєкту «Пліч-о-пліч», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту України під гаслом «Разом переможемо».

Метою проєкту є залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів. У межах даного проєкту у Миролюбненській громаді заплановано проведення змаганнь із баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.

28 лютого у комунальному закладі «Немиринецький ліцей» відбулись змагання з волейболу серед юнаків та дівчат. За результатами змагань у запеклій боротьбі І місце здобули команда дівчат «Блискавки» та команда юнаків «Удар» комунального закладу «Миролюбненський ліцей».

Усі учасники отримали дипломи, спортивний заряд та незабутні задоволення від змагань.

Дякуємо юним спортсменам та їх тренерам за високі досягнення та бажаємо нових спортивних перемог!