На території Миролюбненської територіальної громади зафіксовано швидкий ріст захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції

Дата: 01.02.2024 13:35

01 лютого сільський голова Олег МОСКАЛЮК провів позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядку денному розглянуто питання щодо епідемічної ситуації на території Миролюбненської територіальної громади та заходів боротьби з ростом захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції в освітніх закладах громади.

У зв’язку з швидким ростом захворюваності на ГРВІ епідемічну ситуацію на території громади визнано складною.

За результатами засідання комісії керівникам закладів загальної середньої освіти доручено перевести навчальні заклади на дистанційну форму навчання починаючи з 02.02.2024 року до 09.02.2024 року включно. Керівникам закладів дошкільної освіти доручено припинити роботу навчально-виховних закладів з 02.02.2024 року по 09.02.2024 року.