Дата: 29.01.2024 13:44

Миролюбненська сільська рада висловлює щирі вітання юним спортсменкам – членам команди дівчат Миролюбненського ліцею з нагоди здобуття перемоги у відкритій першості Старокостянтинівської ДЮСШ та Старокостянтинівського міської територіальної громади з волейболу серед дівчат пам'яті Мережка Миколи Миколайовича.

Висловлюємо подяку тренеру команди ЗАЙЦЮ Сергію Васильовичу за багаторічну сумлінну працю, популяризацію та подальший розвиток волейболу серед дітей та молоді, пропаганди здорового способу життя серед учнів, підвищення спортивної майстерності волейболістів.

Вітаємо наших спортсменок та їхнього тренера Сергія ЗАЙЦЯ з перемогою та бажаємо подальших спортивних перемог!