Миролюбненщина у скорботі: прибуття військового кортежу з Олегом Миколайовичем ПОЛІЩУКОМ

Дата: 27.12.2023 15:42

Завтра, 28 грудня 2023 року, Миролюбненська територіальна громада у скорботі зустрічає нашого захисника Олега Миколайовича ПОЛІЩУКА, 1989 року народження, з села Круглики.

Життя Олега ПОЛІЩУКА обірвалося 10 грудня під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Донецької області.

Автокортеж з тілом загиблого захисника України рухатиметься орієнтовно з 10:30 год 28.12.2023 року за маршрутом Верхняки – Миролюбне – Сковородки – Круглики.

Військове поховання відбудеться у четвер 28 грудня на місцевому кладовищі с.Круглики.

Прощання з Олегом Миколайовичем ПОЛІЩУКОМ розпочнеться о 11.00 год. у батьківському будинку в с.Круглики.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який віддав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.