Миролюбненська територіальна громада

Миролюбненщина у скорботі: прибуття військового кортежу з Павлом Ігоровичем НАГОРНИМ

Дата: 26.12.2023 13:57

Фото без опису

Завтра, 27 грудня 2023 року, Миролюбненська територіальна громада у скорботі зустрічає нашого захисника Павла Ігоровича НАГОРНОГО з села Підгірне.

Життя Павла НАГОРНОГО обірвалося 20 грудня під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Автокортеж з тілом загиблого захисника рухатиметься орієнтовно з 09:00 год 27.12.2023 року за маршрутом Верхняки – Миролюбне – Підгірне.

Військове поховання відбудеться у середу 27 грудня на місцевому сільському кладовищі с. Підгірне.

Прощання із загиблим захисником України Павлом НАГОРНИМ розпочнеться о 10.00 год. у батьківському будинку с.Підгірне.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.

Вічна слава Герою!