У Миролюбненському ліцеї відкрито сучасний клас безпеки

Дата: 20.12.2023 15:13

20 грудня у комунальному закладі «Миролюбненський ліцей» відкрито сучасний клас безпеки.

У відкритті класу безпеки взяли участь перший заступник голови Хмельницької районної військової адміністрації Віктор ПАЛАМАРЧУК, сільський голова Олег МОСКАЛЮК та начальник Хмельницького районного управління Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України Сергій ЧИЖ.

Це перша локація з рятувальної, правоохоронної та медичної справи, яка розпочала роботу у Миролюбненській громаді.

«У Хмельницькій області наразі відкрито майже тридцять класів безпеки. Під час війни такі класи стали просто необхідністю. Завдяки тісній співпраці голови громади Олега МОСКАЛЮКА, депутатського корпусу Миролюбненської сільської ради та державної служби з надзвичайних ситуацій України клас безпеки стане острівцем знань про мінну та пожежну безпеку, основи цивільного захисту, дотримання правил дорожнього руху та вміння першими надати домедичну допомогу», – зазначив перший заступник голови Хмельницької районної військової адміністрації Віктор ПАЛАМАРЧУК.

Клас безпеки у Миролюбненському ліцеї розділений на дві зони: ігрова – для молодших учнів, навчальна – для старших класів. Локації направлені на різновікові групи дітей.