ПЕРЕДАЛИ ЛИСТ-ПОДЯКУ КОМАНДИРА 24 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ ІМЕНІ КОРОЛЯ ДАНИЛА РОДИНІ АНДРІЯ КОВТОНЮКА – ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ З СЕЛА МИРОЛЮБНЕ

Дата: 13.12.2023 11:33

Сьогодні, за дорученням начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія КАТЕРЕНЧУКА, сільський голова Олег МОСКАЛЮК виконав приємну місію – передав лист-подяку командира 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила родині військовослужбовця Андрія КОВТОНЮКА, який несе службу в бригаді.

Молодший сержант Андрій КОВТОНЮК за час служби в 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила зарекомендував себе дисциплінованим та працьовитим військовослужбовцем, який зберігає вірність військовій присязі й віддано служить українському народові. Своїм героїзмом і патріотизмом він гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі та підтримує престиж Збройних Сил України.