Вітання сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з нагоди Міжнародного дня волонтера

Дата: 05.12.2023 12:13

Сьогодні ми разом з усім світом відзначаємо надзвичайно важливе свято – Міжнародний День волонтера – свято людей, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне, не чекають подяк, нагород і визнання.

Волонтер – це той, хто віддав своє серце іншим.

Волонтер – це той, хто розділив з незнайомцем його біль.

Волонтер – це той, хто подарував радість, не чекаючи нічого на заміну.

В Україні цей рух набув абсолютно унікального явища – волонтерство стало синонімом до слова українець.

Сьогодні всі українці – це волонтери! Дякую усім жителям Миролюбненської територіальної громади за постійну допомогу у зборі гуманітарних вантажів для захисників України, усім хто прихистив у себе в домівках внутрішньо переміщених осіб.

Окрема подяка керівникам сільгосппідприємств – ви стали надійною опорою для армії та забезпечуєте продовольчу безпеку держави.

Для нашої країни потужний волонтерський рух став взірцем громадянської позиції і самоорганізації суспільства.

Справжню ціну волонтерам знають всі наші військовослужбовці, які захищають країну від російської терористичної агресії. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили України відчувають постійну надійну підтримку і турботу.

Тому сьогодні щиро вітаю зі святом волонтерів – людей, які мають організаторський талант і чуйне серце. Для яких не буває чужого болю, чужого горя та чужих дітей.

Дякую кожному та кожній, хто наближає Перемогу, простягаючи руку допомоги військовим і цивільним, віддає часточку себе заради світлої мети допомоги іншим.

Хай вам щастить!

Слава Україні!

З вірою у нашу спільну Перемогу,

сільський голова                                                                                     Олег МОСКАЛЮК