Сільський голова Олег МОСКАЛЮК привітав працівників культури Миролюбненської територіальної громади з професійним святом

Дата: 10.11.2023 11:45

Сьогодні в приміщенні будинку культури села Миролюбне сільський голова Олег МОСКАЛЮК привітав працівників культури Миролюбненщини з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Без традиції – нема культури, а без культури – нема нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність і зайняти гідне місце серед світових культур.

Сьогодні, під час повномасштабної війни в Україні, культурні діячі, митці, майстри народного мистецтва адаптувалися до нових реалій: усередині країни творчість лікує, надихає, об’єднує; за межами країни – допомагає перемагати в інформаційній боротьбі, привертає увагу.

Нині вагомий внесок у збереження національної культури, підтримку Збройних сил України, внутрішньо переміщених осіб, громадян у фронтових регіонах вносять працівники культури Миролюбненської територіальної громади.

«Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань нашого народу. Бажаю усім, хто присвятив себе цій благородній справі – зберігати, розвивати, відтворювати, захищати безцінні духовні скарби нашого народу з вірою у Перемогу!», – зазначив Олег МОСКАЛЮК.

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва кращих працівників галузі культури Миролюбненської громади відзначено грамотами Миролюбненської сільської ради.