В Ілляшівці встановили пам’ятник полеглому захиснику України Ігорю СОПРУНУ

Дата: 09.11.2023 13:55

Сьогодні у селі Ілляшівка відбулось урочисте відкриття пам’ятника полеглому захиснику України, односельчанину Ігорю Ігоровичу СОПРУНУ.

Разом з рідними та близькими полеглого на російсько-українській війні захисника України, вшанувати пам’ять про подвиг воїна Ігоря СОПРУНА прийшли представники сільської ради, комунальних установ, жителі громади та учнівська молодь.

Пам’ятник встановлено за благодійні кошти керівника СТОВ «Новий шлях» Миколи МАКСИМОВА.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять про Ігоря СОПРУНА, який загинув при захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

СОПРУН Ігор Ігорович народився 15 вересня 2002 року в селі Ілляшівка Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Навчався в Ілляшівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення 11 класу вступив до Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею. Згодом Ігор вирішив вступити до лав ЗСУ.

2 жовтня 2020 року підписав контракт на проходження служби у 128 гірсько-штурмової закарпатської бригади у місті Виноградів.

З перших днів повномасштабної війни в Україні, бригаду, де служив Ігор, направили на виконання бойових завдань.

13 жовтня 2022 року в населеному пункті Червоне Херсонської області, внаслідок атаки дрону типу «Шахед» Ігор СОПРУН загинув.

Похований в с.Ілляшівка.

Вічна пам'ять і шана Герою!