Звернення сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з нагоди Дня захисників і захисниць України

Дата: 29.09.2023 10:30

Дорогі захисники та захисниці України!

Шановні жителі Миролюбненської територіальної громади!

Щиро вітаю вас із Днем захисників і захисниць України!

День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.

Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України!

Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони.

Ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу.

Сучасні воїни примножують і розвивають тисячолітні українські військові традиції.

Українська армія береже імена героїв минулих епох – від воїнів-русичів і козаків до січових стрільців і вояків УПА.

Своїм героїзмом, відвагою та самовідданістю нинішні захисники і захисниці України завоювали найвищий рівень довіри в українців серед державних та суспільних інститутів.

Війна формує та гартує українську націю. Своїм героїзмом ми викликаємо повагу і змінюємо світ. Боремося за свободу та незалежність, національну гідність.

Подвиг захисників України – це та велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити. На превеликий жаль наша свобода та незалежність даються найдорожчою ціною – ціною життів українців! Не оминула скорбота і нашу громаду... Схилімо голови та вшануймо хвилиною мовчання пам’ять про полеглих воїнів-захисників України – наших земляків: ЯНЕВИЧ Володимир Анатолійович, ФЛЕРКО Микола Олексійович, МАЙСТРИШИН Олег Олександрович, СІКОРСЬКИЙ Микола Володимирович, КОНДРАТЮК Леонід Володимирович, БАБІЙ Віталій Вікторович, ТРОХИМЧУК Валерій Віталійович, СОПРУН Ігор Ігорович, РЕНЧКІВСЬКИЙ Руслан Володимирович, ЛИСАЧУК Анатолій Васильович, РОМАНЮК Іван Юрійович.

Щирі співчуття рідним та близьким! Вічна пам'ять і шана Героям!

Від щирого серця вітаю зі святом захисників і захисниць України, які виконують священний обов’язок перед Українською державою і українським народом! Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба і щасливого майбутнього у вільній і незалежній Українській державі.

Щиро зичу кожному дому, родині миру, добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою,

сільський голова                                                        Олег МОСКАЛЮК