Закликаємо жителів Миролюбненської громади долучитися до хвилини мовчання

Дата: 29.09.2023 10:03

У День захисників і захисниць України, 1 жовтня, по всій країні відбудеться масштабна хвилина мовчання в пам'ять про всіх загиблих воїнів-захисників.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«9:00. Неділя. 1 жовтня. Центральні площі та вулиці українських міст. Хвилина шани. Хвилина мовчання. Та вічність пам’яті про наших полеглих захисників і захисниць», – написав Президент.

Володимир Зеленський нагадав, що цієї неділі, 1 жовтня, Україна вперше відзначить у нову дату День захисників і захисниць.

«Буває, що мовчання здатне сказати більше, ніж будь-які слова. Цієї неділі, 1 жовтня, Україна вперше відзначить у нову дату день своїх захисників і захисниць. Усіх, хто б’ється заради держави. Усіх, хто додає сили Україні. Усіх, хто віддав своє життя заради України. І цієї неділі вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу та українців», – відзначив Володимир Зеленський.

Тож закликаємо мешканців і гостей Миролюбненської територіальної громади в неділю, 1 жовтня, о 9:00 зупинитися і в хвилині мовчання разом із усією Україною вшанувати пам’ять і безсмертний подвиг полеглих Героїв.