Загальнонаціональне опитування платників податків щодо оцінювання рівня корупції та доброчесності в органах ДПС

Дата: 28.08.2023 13:48

Шановні платники податків!

Державна податкова служба України проводить загальнонаціональне опитування платників податків щодо оцінювання рівня корупції та доброчесності в органах ДПС. Просимо відповісти на 14 запропонованих питань.

Опитування є анонімним, добровільним та не займе багато часу.

Допоможіть нам ідентифікувати проблемні питання в організації роботи ДПС, а також роботі працівників органів ДПС.

Результати цього опитування будуть враховані під час підготовки управлінських рішень з питань запобігання корупції, визначення критеріїв доброчесності працівників органів ДПС та допоможе ДПС покращити свою роботу.

Опитування буде активним до 12 вересня 2023 року за посиланням https://tax.gov.ua/anketa/?3351631912 або за QR-кодом.

Заздалегідь вдячні за надану вами допомогу!