Жителі Миролюбненщини втретє долучились до ліквідації наслідків російського теракту у Меджибізькій громаді

Дата: 25.08.2023 11:44

Після російського теракту у Меджибізькій громаді жителі Миролюбненщини втретє долучились до ліквідації руйнувань приватного сектору, комунальних приміщень та установ с. Лисогірка.

24 серпня, у День незалежності України, 28 осіб від Миролюбненської сільської територіальної громади взяли участь у відновлювальних роботах – ІЛАРІОНОВ С.В., МИХАЙЛЕНКО Ю.П., СЕМЕНЮК М.М., ПОВХ В.М., МЕЛЬНИЧУК М.М., МЕЛЬНИЧУК О.С., ПОТЕРБА В.В., ГУСАР П.І., МАТВІЮК В.В., ТОНЕНЧУК А.В., ТОНЕНЧУК О.П., РИКУНОВ І.С., КАЛАКАЛЬЧУК В.А., АНДРУШКОВ М., МОЙКО О.П., ГОЛІК Д.А., ТЕСЛЕНКО Ю.В., ТАРЧИНСЬКИЙ В.В., БІЛАН О.О., БАРТВІЦЬКИЙ Т.В., ЗАЄЦЬ С.В., ГУЛА М.М., БІЛОЗЬОРОВ В.Г., ПРОБИТЮК А.С., ДМИТРИШИН О.В., КОЛІБАБЧУК П.А., РАБЦУН В. та ДЯЧУК А.А.

Миролюбненська сільська рада дякує усім хто не залишився осторонь чужого горя та прийшов на допомогу у скрутну годину!