Горе чужим не буває...

Дата: 23.08.2023 14:34

Миролюбненська сільська рада висловлює щиру подяку за добре серце та небайдужість до чужого горя нашим землякам, які два дні поспіль ліквідовували наслідки обстрілу Меджибізької територіальної громади – ГУСАР П.І., МЕЛЬНИЧУК О.С., МЕЛЬНИЧУК М.М., ПОТЕРБА В.В., ТИМОЩУК В.А., ШЕРСТОБІТОВ О.В., ШНИРА В.І., ШЛАПАК О.В., АНДРУШКО В., ЧАБАНКО А., БАРТВІЦЬКИЙ Т.В., ПРОБИТЮК А.С., ДМИТРИШИН О.В., МЕЛЬНИК Д.П., ІЛАРІОНОВ С.В., БІЛАН О.Д., БІЛАН О.О., КРИВИЙ М.П., ГРАБЧУК М.О., БОНДАРЧУК В.Л., ЖУК М.Л., ХАРЧУН М.М., СОЛОВЕЙ Ю.В., ДЯЧУК А.А.

Дякуємо приватному підприємцю, депутату Миролюбненської сільської ради Олегу ЧОРНОГОДУ за надання 100 м плівки та транспортного засобу для транспортування вкрай необхідних будівельних матеріалів.

За два дні Миролюбненська «аварійна бригада» долучилась до розчищення територій приватнихбудинків від наслідків обстрілу, ремонту та монтажу вікон і дверей, перекриття дахів будинків.

Закликаємо небайдужих громадян завтра також долучитись до відновлювальних робіт, адже роботи там вкрай багато.

Завтра, 24 серпня від приміщення Миролюбненської сільської ради знову відправляється автобус із працівниками підприємств, установ та організацій нашої громади для надання допомоги постраждалим від збройної агресії. З села Немиринці відправка відбудеться близько 8:20 год.

Разом до перемоги!

Слава Україні!