Допомога для 15 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України

Дата: 17.08.2023 15:15

Сьогодні для військовослужбовців 15 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України передано чергову допомогу.

Миролюбненська сільська рада висловлює щиру вдячність усім хто долучився до виготовлення металевих каркасів для захисних споруд нашим військовим: керівнику ТОВ «Ванден-Агро», ПОАФ «Весела» Емануелю ВАНДЕНБРЮВАНУ за придбання матеріалів; приватному підприємцю, депутату Миролюбненської сільської ради Олегу ЧОРНОГОДУ за транспортні послуги; пожежникам Ілляшівської місцевої пожежної команди Василю МАТВІЮКУ та Петру ГУСАРУ за виготовлення каркасів.

Також висловлюємо вдячність волонтерці з села Сковородки Ларисі ПОЛЯКОВІЙ за організацію збору коштів (та усім громадянам котрі долучились до збору) на придбання продуктів харчування, засобів особистої гігієни, медичних засобів, ручного та електроінструменту, скоб.

Разом до перемоги!

Слава Україні!