Привітання сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2023 13:29

Шановні працівники медичної галузі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Професія медика дуже важлива та необхідна для суспільства, адже на Ваших плечах лежать турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю на благо людей, за врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів, за віру та надію, яку Ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність і самопожертва заслуговують на глибоке визнання та вдячність.

У сучасних умовах справжньої війни ви відзначаєте своє професійне свято на робочому місці, рятуючи поранених військових і цивільних, допомагаючи внутрішньо переселеним українцям. Дякую всім вам за невтомну та важку працю, за врятовані життя, за ваш неоціненний вклад у перемогу України!

Зичу всім медичним працівникам миру, благополуччя та наснаги, невтомності та оптимізму, внутрішнього комфорту та глибинного задоволення від нелегкої повсякденної праці, й водночас високої місії, яку ви несете в цьому світі. Нехай радість життя, яку Ви даруєте людям, повертається теплом, щастям та достатком до ваших домівок.

З повагою,

сільський голова                                                                   Олег МОСКАЛЮК