У шкільному автопарку Миролюбненської громади поповнення!
Дата: 21.07.2023 15:06
Кількість переглядів: 900
Сьогодні Миролюбненська територіальна громада отримала новий шкільний автобус вітчизняного виробництва марки «Богдан» 2023 року виготовлення.
Автобус закуплено за кошти бюджету Миролюбненської сільської ради, вартість його становить 2 948 000 грн.
За словами сільського голови Олега МОСКАЛЮКА освітня галузь є однією з пріоритетних напрямків роботи влади громади. З метою покращення надання послуг із підвезення учнів та педагогічних працівників, завдяки плідній співпраці з депутатським корпусом Миролюбненської сільської ради, спільного бачення вирішення нагальних проблем галузі освіти, цього року планується подальше розширення шкільного автопарку Миролюбненської громади.