Відбулось засідання двадцять першої позачергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради

Дата: 20.07.2023 12:30

20 липня сільський голова Олег МОСКАЛЮК провів засідання двадцять першої позачергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради. Участь у роботі сесії взяли 15 депутатів.

На порядку денному засідання сесії депутати розглянули наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Миролюбненської сільської територіальної громади на 2023 рік.

2. Про затвердження технічної документації та передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї) ТОВ «Енселко Агро».

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) проектних польових доріг СТОВ «Новий шлях».

4. Щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з числа невитрибуваних паїв ТОВ «Енселко Агро».

5. Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Миролюбенської сільської територіальної громади.

6. Про затвердження Програми взаємодії Миролюбненської сільської територіальної громади та Хмельницького районного сектору № 7 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області на 2023-2025 роки.

7. Про затвердження Програми з проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Миролюбненської сільської територіальної громади на 2023-2026 роки.

8. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 23.12.2022 року № 04/18/VIII «Про затвердження цільової програми «Захист прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з інвалідністю на 2023-2025 роки».

9. Про внесення змін до рішень сесії сільської ради від 23.12.2022 року № 12/18/VIII «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Миролюбненської сільської ради на 2023 рік» та № 13/18/VIII «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Миролюбненської сільської ради у 2023 році».

10. Розгляд заяв та звернень.

11. Різне:

- про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 17.02.2023 року № 7/19/VIII «Про затвердження Програми підтримки внутрішньо переміщених та /або евакуйованих осіб у зв’язку з введенням воєнного стану на 2023 рік»;

- про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 19.05.2023 року № 04/20/VIII «Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення підрозділу 15 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України на 2023 рік»;

- про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 23.12.2021 року № 06/10/VIII «Про затвердження Комплексної програми «Соціальний захист населення на 2022-2023 роки».