Голова Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій КАТЕРЕНЧУК провів виїзний прийом громадян у Миролюбненській територіальній громаді

Дата: 13.07.2023 14:02

13 липня голова Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій КАТЕРЕНЧУК провів виїзний прийом громадян у Миролюбненській територіальній громаді.

У виїзному прийомі громадян взяли участь сільський голова Олег МОСКАЛЮК, начальники відділів та управлінь Хмельницької районної військової адміністрації та Миролюбненської сільської ради.

До очільника Хмельницького району жителі Миролюбненщини звернулись з питаннями покращення автобусного сполучення з окремими населеними пунктами громади, оновлення шкільних автопарків та видалення аварійних дерев на відрізку автодороги Старокостянтинів – Шрубків у с.Немиринці.

На питання, що були порушені на зустрічі, було надано обґрунтовані роз’яснення в межах повноважень районної військової адміністрації, а також надано доручення відповідним органам та структурним підрозділам, щодо вирішення порушених заявниками питань.