Молодь Хмельниччини запрошують взяти участь в обласному форумі «В єдності наша сила: Хмельниччина»

Дата: 12.07.2023 11:33

Хмельницька обласна військова адміністрація, управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОВА, молодіжна рада при обласній державній адміністрації спільно з молодіжним центром запрошують молодь Хмельниччини взяти участь в обласному форумі «В єдності наша сила: Хмельниччина», який відбудеться 10 серпня 2023 року в приміщенні Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (вул. Кам’янецька, 3, м. Хмельницький).

Разом із представниками влади, волонтерами, тренерами, підприємцями та громадськістю буде обговорено ряд пріоритетних питань:

– внесок та важливість молоді в пришвидшення перемоги України;

– участь молодих людей у прийнятті рішень на усіх рівнях;

– молодіжне підприємництво;

– подолання травм, спричинених війною;

– відновлення та модернізація молодіжної інфраструктури тощо.

Попередня обов’язкова реєстрація учасників до 28 липня 2023 року за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1g2dhwKDNBblk7UUDVdEjfepPTE26wq3dGPTxHz5qcfs/edit.