Привітання сільського голови Олега МОСКАЛЮКА з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2023 10:22

Шановні працівники та ветерани відділу поліції № 1 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Обравши професію поліцейського, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні. Сьогодні найвищою оцінкою вашої діяльності є довіра громадян.

Від ваших подальших кроків значною мірою залежить стан суспільства. Ваше завдання – не лише захищати життя, здоров'я, права і свободи громадян України, протидіяти злочинності, боротися із правопорушеннями, забезпечувати громадську безпеку та порядок, а й головне – вселяти в людей віру у силу Української держави, здатної себе захистити.

Відділ поліції №1 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області є одним з найкращих у Хмельницькій області. Колектив справжніх професіоналів, на чолі із начальником відділу Сергієм СТУЧИНСЬКИМ, з честю виконує свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій громадян, стоячи на варті законності та правопорядку, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Нехай Ваша почесна праця повертається лише людською вдячністю. Щоб Ваша мужність та високий професіоналізм завжди служили людям.

У день Вашого професійного свята прийміть щиру подяку за самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті!

Особливі слова вдячності до ветеранів органів внутрішніх справ – ви віддали частину свого життя задля захисту кожного з нас від біди, і сьогодні кожен з вас готовий допомогти молодому поколінню своїм досвідом.

Бажаю мужності, професійних здобутків, родинного добробуту, міцного здоров’я та миру!

З повагою,

сільський голова                                                                       Олег МОСКАЛЮК