У День захисту дітей учні Миролюбненської громади долучились до фізкультурно-оздоровчих заходів

Дата: 02.06.2023 12:12

01 червня 2023 року в рамках святкування Дня захисту дітей на базі Миролюбненського ліцею проведено Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед здобувачів освіти нашої громади «Рух – це здорово».

Метою заходів є популяризація серед учнів рухової активності як важливого чинника захисту власного здоров’я. Зокрема, проведено змагання з волейболу, мініфутболу та змагання «Козацький гарт». Рухові активності пройшли у дружній атмосфері зі спортивним запалом.

По завершенню змагань команди-переможці та учасники, які отримали індивідуальні перемоги, отримали грамоти та солодкі подарунки.

Організатори змагань бажають усім учням тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!