Останній дзвінок пролунав у закладах загальної середньої освіти Миролюбненської територіальної громади

Дата: 01.06.2023 15:28

Останній дзвінок – веселе і водночас сумне свято. Одним він віщує канікули, а для випускників – путівку в доросле життя, з безліччю сюрпризів, подоланням різних життєвих випробувань.

У 2022-2023 навчальному році у Миролюбненському та Немиринецькому ліцеях маємо 20 випускників 11-х класів, 46 учнів отримають свідоцтво про базову середню освіту.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників. Дирекції шкіл підвели підсумки за останній навчальний рік. Здобувачі освіти були нагородженні подарунками та грамотами за сумлінне ставлення до навчання, перемоги в олімпіадах та конкурсах.

У вітальному слові сільський голова Олег МОСКАЛЮК зазначив, що для школярів свято останнього дзвоника – це старт літніх канікул. Очільник громади побажав учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

"Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!», – сказав сільський голова Олег МОСКАЛЮК.