На Миролюбненщині проведено І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 09.05.2023 10:27

На базі комунального закладу «Немиринецький ліцей» проведено І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів закладів загальної середньої освіти Миролюбненської сільської ради.

У змаганнях взяли участь 5 роїв (команд), серед них:

середня вікова група:

- рій «Нащадки Богуна» комунальний заклад «Немиринецький ліцей»;

- рій «Козацькі святині» комунальний заклад «Миролюбненський ліцей»;

- рій «Гайдамаки» комунальний заклад «Немиринецький ліцей»;

старша вікова група:

-  рій «Серце патріота» комунальний заклад «Немиринецький ліцей»;

- рій «Соколи» комунальний заклад «Миролюбненський ліцей»

Учасники гри продемонстрували теоретичні знання, практичні уміння та навички в різних конкурсах: «Впоряд», «Бівак», «Смуга перешкод», «Відун», «Рятівник», «Стрільба», «Перетягування линви».

На високому рівні було здійснено підготовку роїв педагогами Миролюбненського та Немиринецького ліцеїв. На підставі зведеного (підсумкового) протоколу суддівської колегії І місце здобули:

- рій «Нащадки Богуна» (середня вікова категорія) та рій «Серце патріота» (старша вікова група).

Рій старшої вікової категорії Немиринецького ліцею братиме участь в обласних етапах гри у червні.

Бажаємо успіху, впевненості та віри у власні сили!