До уваги жителів с.Морозівка! 11 травня 2023 року буде припинено газопостачання!

Дата: 09.05.2023 09:38

Старокостянтинівське відділення АТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску, 11 травня 2023 року з 8:00 год. буде припинено газопостачання в с.Морозівка.

Орієнтовний термін припинення газопостачання – до трьох діб.

Під час припинення газопостачання необхідно відключити всі газові прилади, перекривши крани на приладах та перед ними. Пуск газу у вищезазначених селах буде проводитися після закінчення робіт, поступово і за умови присутності користувачів газу (власників) у будинках.